Kliendile

Lastega restorani

Kogu perega restorani külastades lisandub toidukoha valiku tegemiseks paratamatult üks lisakriteerium: et restoran oleks lapsesõbralik. Siinkohal teemegi väikese ülevaate kohtadest, kus ka lastele küllaga põnevust jagub.

Eraldi mängunurgale on oma ruutmeetreid pühendanud:

LostContinent – olemas ka küllaltki klassikalise valikuga lastemenüü.

Mack BBQ Tartu mnt – lisaks väikelaste mängunurgale võimalus mängida ka playstation`il. Lastele on oma menüü, värvipliiatsid värvimiseks ja ristsõna.

NOP – restoranis sees on hubaselt sisustatud mängunurk ning suvel saavad lapsed mängida hoovis liivakastis. Eraldi kiituse teenib välja NOP- i tervislik menüü!

Cafe Kompass buffet´tüüpi koduse toiduvalikuga menüüst saavad lapsed kindlasti endale meelepärase eine komplekteerida.

Al Mare Grill – ka see pisut kesklinnast eemale jääv grill-restoran on sisse seadnud nurgakese lastele. Soojal ajal on kindlasti mõnus ka kogu perega grill-terrassil einestada.

BabyBack Ribs and BBQ Tabasalus – Disney-stiilis mängunurgaga restoran on koht, mis on kujunenud paljude perede lemmikuks.  Ilmselt mängib selles suurt rolli nende moto „Ainus ja põhiline reegel meie mängutoas on – lapsed peavad jooksma, hüppama, naerma ja  kilkama seni kuni nende vanemad  sööke ja jooke naudivad :-)“ Pole vist vaja mainidagi, et lastele on loodud ka eraldi menüü.

 

Kahju oleks mainimata jätta ka restorane, kus päris mängunurka küll pole, kuid mis on siiski meile silma jäänud oma erakordselt lapsesõbraliku personali poolest:

Veel suurema valiku restoranidest, mis suure rõõmuga ka pisikesi külalisi vastu võtavad, leiad, kui märgid eestirestoranid.ee otsingus parameetri „Lastele“.

Meeldivaid elamusi kogu perega!

This entry was posted in Teejuhid. Bookmark the permalink.

One Response to Lastega restorani

  1. Liis says:

    Rootsus on täeisti olemas lastemenüü, kust friikartulit ja viinerit ei leia, küll aga saame olemasolevatest vaheditest teha lastele meelepärase söögi lisaks laste põhimenüüle. Samuti on meil olemas lastenurk joonistamistarvetega ja mänguasjadega. Tillukesemate jaoks lastetool. Õues olemas aiaga piiratud tore mänguväljak kiikede ja ronimispuudega.